Αιτήσεις Εγγραφών στο Διευρυμένο Ολοήμερο

Αγαπητοί γονείς

Από το καινούριο σχολικό έτος υπάρχει δυνατότητα να εγγράψετε τα παιδιά σας στο Διευρυμένο Ολοήμερο μέχρι τις 5.30μμ. Δεν απαιτούνται κανενός είδους δικαιολογητικά παρά μόνο μια αίτηση στο σχολείο.

Συγκεκριμένα το Ολοήμερο θα λειτουργεί ως εξής: 1η αποχώρηση: 14.55 μ.μ. 2η αποχώρηση: 15.50 μ.μ. Τελική αποχώρηση 17.30 μ.μ. Περισσότερες λεπτομέρειες μπορείτε να διαβάσετε στην παρακάτω επιστολή.

Ενημέρωση-γονέων-ολοήμερα-Δημοτικά1

Τις δύο τελευταίες ώρες όσοι μαθητές παραμένουν στο Ολοήμερο θα συμμετέχουν στους σχολικούς μαθητικούς ομίλους, για το αντικείμενο των οποίων θα ενημερωθείτε στο επόμενο διάστημα (το αντικείμενο θα εξαρτηθεί από τις ειδικότητες των εκπαιδευτικών που θα έχει στη διάθεσή του το σχολείο). Οι μαθητές μπορούν να συμμετέχουν σε έναν ή περισσότερους ομίλους.

ΟΣΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΘΕ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ (τηλ. 2410 250043) ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗ ΣΧΕΤΙΚΗ ΑΙΤΗΣΗ.

Την αίτηση μπορείτε να τη δείτε παρακάτω.

ΑΙΤΗΣΗ-ΓΙΑ-ΤΟ-ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΜΕΝΟ-ΟΛΟΗΜΕΡΟ_ΔΗΜΟΤΙΚΑ_2022-2023